Oferta Sponsorska

Szanowni Państwo,

Przedmiotem niniejszej oferty jest sponsorowanie klubu sportowego Olimpia Olszanica ,jak również imprez sportowych przez nas organizowanych .Oferta zawiera propozycję formy sponsorowania oraz propozycję form promocji firmy .

Współzawodnictwo sportowe, gra fair play ,wyznaczenie celów i konsekwentne dążenie do ich osiągnięcia - te wartości stanowią prawdziwą istotę sportu .Emocje, które towarzyszą rywalizacji sportowej sprawiają, że lokalna społeczność żyje losami klubu i identyfikuje się z nim .Więź łącząca kibiców z drużyną spowodowała również, ze grono ludzi interesujących się wynikami zespołu jest coraz większa .Popularność piłki nożnej sprawia ,że sponsorzy i firmy wspierające działalność klubu łatwo uzyskują rozgłos ,który wpływa na wzrost świadomości marki sponsorującej u kibiców .

Olimpia Olszanica to jeden z najaktywniejszych klubów piłkarskich w Gminie Zagrodno. Klub może pochwalić się sześćdziesięcioletnią tradycją z wieloma lokalnymi sukcesami sportowymi oraz organizacyjnymi.

Doświadczenie trenerów ,zaangażowanie i gospodarność działaczy ,a przede wszystkim zapał i poświęcenie zawodników sprawiają, iż klub plasuje się w ścisłej czołówce wśród drużyn swojej ligi, a liczba trenujących w klubie zawodników z każdym rokiem rośnie.

Klub Olimpia Olszanica kilka lat temu postawił na inwestycję w młodzież , co teraz przynosi wyniki na szczeblu seniorskim .Polepszająca się infrastruktura i zaplecze socjalno-techniczne z każdym rokiem przyciąga kolejnych młodych ludzi do treningów i gry w barwach naszego klubu .Ważnym atutem jest również nasza aktywność i pokazywanie się klubu na turniejach jak i również sama organizacja turnieju o Puchar Posła Ryszarda Zbrzyznego w naszej miejscowości.

Proponujemy również sponsorowanie imprez organizowanych przez nasz klub .Każdej takiej imprezie towarzyszy duże zainteresowanie społeczne ,a naszym, zawodnikom pozwala na rozwój swoich umiejętności.

Sponsorowanie sportu oraz dyscyplina ,jaka jest piłka nożna stwarza wiele możliwości zarówno reklamy sponsorów i ich produktów , jak również kreowanie ich wizerunku.

W zamian za wszelkiego rodzaju pomoc oferujemy:

-Logotypy Sponsora na banerach reklamowych eksponowanych na obiekcie sportowym w Olszanicy

-Logotypy sponsora na stronie internetowej klubu

- reklama podczas turnieju organizowanego przez nasz klub

a także wiele innych ofert zaproponowanych przez państwa

Nasza oferta nie wyczerpuje wszystkich możliwości reklamy. Jesteśmy również otwarci na formy reklamy zaproponowane przez Państwa. Gwarantujemy sumienne i rzetelne wywiązanie się z umowy.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne z terenu gminy Zagrodno, całego powiatu Złotoryjskiego, a także innych regionów.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z Naszym Klubem, prosimy o kontakt z Panem Stanisławem Olechowskim (606506718) lub członkami zarządu bądź administratorem strony internetowej (kontakt do członków zarządu i administratora w zakładce kontakty). Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wiadomości (utwórz nową)